O nás

 

DSC_0006

LASIUS Group, s.r.o.
Jižní 569/9
798 02 Mostkovice

IČ: 26924404
DIČ: CZ26924404
Registrace na KOS v Brně C 45806Provozovna:

Určická ulice č.94/1749
796 01 Prostějov


GTS: +420 773 966 445

info@lasius.cz

 

 

 

O nás

První dva roky podnikání byly věnovány sběru dat z nového prostředí pro nastavení dalšího vývoje. V návaznosti na získané zkušenosti od roku 2006 provozujeme on-line dispečink s obousměrnou komunikací „dispečink – dopravní prostředek“ s automatickým sběrem dat nejen o pohybu dopravního prostředku, ale sběru dat a řady dalších technických údajů s automatickým ukládáním na PC dispečinku. V současné době můžeme našim zákazníkům v kteroukoliv dobu podat informaci o pohybu jejich nákladu, po dohodě i další údaje. V současné době společnost vlastní 50 vozových jednotek. Všechna vozidla jsou vybavena dvěma nezávislými druhy komunikace s dispečerským pracovištěm. Centrální dispečerské pracoviště je s jednotlivými vozidly v neustálém on-line spojení

Placeholder  Image

Placeholder  Image

Placeholder  Image

Naše řešení dispečinku vychází ze SW firmy HOBL & PECH s.r.o. určený ke zpracování informací o provozu DMD „dopravních a mechanizačních prostředků“.
 
DMD je stejně dobře použitelný ve společnostech provozujících dopravní útvar jako podporu jiné hlavní činnosti (stavebnictví, utility, výroba, těžba surovin, rozvoz potravin), tak ve společnostech poskytujících dopravní či mechanizační služby externím odběratelům. (Mezi oběma typy uživatelů není ostrá hranice – např. většina stavebních firem využívá volných kapacit pro služby externím odběratelům.)
 
Pokud se chcete dovědět víc klikněte  zde.
 

 

BuiltWithNOF

[Úvod] [O nás] [Kontakty] [Kde nás najdete] [Nabízíme]